Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

ZP.272.1.10.2024 Zakup samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego we Włocławku

Status zamówienia:
Rozstrzygnięty
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
15-07-2024
Data składania ofert:
23-07-2024
Godzina składania ofert:
10:00
Data otwarcia ofert:
23-07-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:30
Miejsce złożenia oferty:
Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem strony https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e42ad366-5b38-4b24-a072-6587b27d81bf za pomocą zakładki „Oferty/wnioski”
Numer UZP/TED:
2024/BZP 00413019

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 140,49KB)
SWZ z załącznikami (ZIP | 195,25KB)
Informacja-o-kwocie-przeznaczonej (DOCX | 20,12KB)
Informacja z otwarcia ofert (DOCX | 17,60KB)
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (DOC | 59,00KB)
 


 

 


 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego