ZP.272.1.10.2024 Zakup samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego we Włocławku
Status zamówienia:
Po terminie składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
15-07-2024
Data składania ofert:
23-07-2024
Godzina składania ofert:
10:00
Data otwarcia ofert:
23-07-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:30
Miejsce złożenia oferty:
Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem strony https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e42ad366-5b38-4b24-a072-6587b27d81bf za pomocą zakładki „Oferty/wnioski”
Numer UZP/TED:
2024/BZP 00413019
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 140,49KB)
SWZ z załącznikami (ZIP | 195,25KB)
Informacja-o-kwocie-przeznaczonej (DOCX | 20,12KB)
Informacja z otwarcia ofert (DOCX | 17,60KB)