ZP.272.1.21.2023 Zakup samochodu 9-osobowego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym na wózkach inwalidzkich dla 1 osoby
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Dofinansowanie ze środków PFRON
Data ogłoszenia:
14-09-2023
Data składania ofert:
22-09-2023
Godzina składania ofert:
10:00
Data otwarcia ofert:
22-09-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:30
Miejsce złożenia oferty:
Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem strony https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-a9129517-52f0-11ee-a60c-9ec5599dddc1 za pomocą zakładki „Oferty/wnioski”.
Numer UZP/TED:
2023/BZP 00397038
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a9129517-52f0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 51,80KB)
SWZ z załącznikami (ZIP | 209,41KB)